metki_na_stardoll
Czy podobają Ci się moje stylizacje?
niedziela, 5 sierpnia 2012
piątek, 9 marca 2012
czwartek, 17 lutego 2011
Pandoraolcia
Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10
Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna
tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10
tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.
Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10
Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna
tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10
tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.
środa, 16 lutego 2011
Emilkakitty9
Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10
Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu
strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :) 8/10
teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna.
Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10
Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu
strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :) 8/10
teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna.
Emilkakitty
nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)
tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)
tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)
tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)
nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)
tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)
tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)
tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















