Czy podobają Ci się moje stylizacje?

środa, 16 lutego 2011

Emilkakitty


nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)






tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)




tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)








tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz