Emilkakitty
nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)
tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)
tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)
tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz