Czy podobają Ci się moje stylizacje?

czwartek, 17 lutego 2011

Pandoraolcia






Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10






Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna






tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10




tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.

środa, 16 lutego 2011

Emilkakitty9


Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10




Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu 




strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :)  8/10






teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna. 





Emilkakitty


nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)






tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)




tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)








tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)