Emilkakitty9
Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10
Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu
strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :) 8/10
teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz