Czy podobają Ci się moje stylizacje?

środa, 16 lutego 2011

Emilkakitty9


Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10




Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu 




strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :)  8/10






teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna. 





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz