Pandoraolcia
Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10
Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna
tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10
tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.
Czy podobają Ci się moje stylizacje?
czwartek, 17 lutego 2011
środa, 16 lutego 2011
Emilkakitty9
Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10
Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu
strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :) 8/10
teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna.
Nie jest koszmarnie i nie jest dobrze te oczy nie są jednymi z piękniejszych do tej twarzy wyglądasz jak byś miała jednolite oczy ale poza tym ok 6/10
Teraz o wiele lepiej rzęsy nie wydają się już posklejane jak poprzednim zdięciu
strasznie oszpecają ją te buty a tak to nie jest najgorzej :) 8/10
teraz wygląda o wiele lepiej jest teraz bardziej delikatna.
Emilkakitty
nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)
tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)
tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)
tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)
nawet mi się podoba gdyby nie ten niedokończony makijaż na ustach.5/10 pięć bo nie dokończona połowa makijażu :)
tu mi się o wiele bardziej podoba z nową fryzurą i kolorem ale i z dokończonym makijażem :)
tutaj jest nie ładnie ani trochę mi się nie podoba sorry 3/10 :)
tu jest o wiele lepiej ale nie mogłam znaleźć pasujących butów :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)











