Pandoraolcia
Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10
Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna
tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10
tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz