Czy podobają Ci się moje stylizacje?

czwartek, 17 lutego 2011

Pandoraolcia






Nie podoba mi się tak ogółem ale nie jest najgorzej 4/10






Musi być trochę bardziej subtelna na poprzednim zdięciu jest za bardzo odważna






tu jest prawdziwa katastrofa brak tylko złotej peruki i już jak wróżka Barbie 3/10




tu jest subtelna i pasuje do makijażu ale te włosy choć są dla Super Star dla mnie są nie za ładne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz